Kompleksowe prace budowlane

Profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem

Czytaj więcej

Rozbudowany park maszynowy

Szeroki wachlarz mobilnego sprzętu budowlanego

Czytaj więcej

Prace rozbiórkowe

Profesjonalne i efektywne wyburzenia starych budynków

Czytaj więcej

Roboty
ziemne

Podstawowym profilem działalności firmy jest wykonywanie wszelkiego rodzaj robót ziemnych.

Czytaj więcej

Rozbiórki
i wyburzenia

Dostarczamy Państwu rozwiązania w zakresie wyburzeń i rozbiórki budynków Zapewniamy wywóz gruzu,złomu oraz innych odpadów budowlanych.

Czytaj więcej

Żwirownia
sprzedaż kruszyw

Dysponujemy własną żwirownią kruszyw w Węgorzewie. Oferujemy sprzedaż kruszywa oraz transport flotą wywrotek czteroosiowych, trzyosiowych i ciągników siodłowych.

Czytaj więcej

Witamy

Firma P.W.SAKBUD Przemysław Sak jest firmą rodzinną powstałą w 2004 r. Wieloletnie doświadczenie rodzinne, połączone z wykwalifikowaną kadrą i nowoczesnym parkiem maszynowym pozwoliło na zbudowanie stabilnej pozycji firmy na lokalnym rynku budowlanym.

Firma zajmuje się robotami ziemnymi, wynajmem sprzętu, transportem oraz sprzedażą kruszyw, wyburzeniami oraz kruszeniem gruzu.

Współpracujemy z większymi koszalińskimi firmami z branży budowlanej oraz z indywidualnymi inwestorami. Chętnie nawiązujemy współpracę z firmami z zewnątrz przy większych inwestycjach.

Czytaj więcej

Marina Mielno

Ekskluzywny hotel położony między morzem a jeziorem.

W 2015 została oddana do użytku Marina Mielno przy ul.Chrobrego 26a w Mielno. Zlokalizowana nad brzegiem Jeziora Jamno jest obiektem całoroczny m oferującym noclegi oraz usług restauracyjne w Białej Damie.

www.marina-mielno.pl

Formularz kontaktowy